In  wpisy

Dzień kobiet. Idealny prezent od Papaya-Atelier

By admin | Comments: 0 | 1 marca 2018

Czy już wiesz co dasz na prezent mamie, babci, ukochanej lub koleżance? Papaya-Atelier ma milion pomysłów i oczywiście proponujemy coś znaleść w naszym sklepie.

Co lubi każda kobieta? Oczywiście torebki! Mamy parę ciekawych nowości z wiosennej kolekcji, które przypadną Ci do gustu: nieprzeciętne formy, modne kolory i świetna jakość w dobrych cenach.

Twoja koleżanka napewno się ucieszy z t-shirta od Papaya-Atelier. Mamy różne oryginalne printy, t-shirty z czokerami na szyi oraz długie tuniki. Każde twoje zamówienie pakujemy w oryginalne, firmowe pudełko z naszym logo, a także na życzenie możemy owinąć twoją paczuszkę piękną okazjonalną wstążką.

Podarunkowy voucher Papaya-Atelier – to oryginalny prezent na każdą okazję, który daje możliwość posiadaczowi vouchera wybrać prezent swoich marzeń.

facebook
twitter
tumblr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!

Drodzy Klienci ! w wyniku nieprzewidzianych dla Nas zdarzen, nie bedacych wina papaya-atelier.com informujemy iz wszystkie: zwroty, reklamacje, zaginiencia paczek a takze ew zamiana towaru, towary niedostarczone etc... Po kolei odszukujemy Wasze zamowienia i sprawdzamy czy zostaly wyslane oraz rejestrujemy na nowo zwroty (pracujemy by jak najszybciej usunac wszystkie przeszkody oraz rozliczyc wszystkie tranzakcje) Dajemy Panstwu gwarancje ze wszystko zostanie zrealizowane, w przypadku zasadnsci majac na uwadze Dobro Klienta w terminie do konca marca br Zamknij