Zwrot towaru


Zanim wyślesz do nas paczkę, poinformuj nas o tym mailowo na zwroty@papaya-atelier.com

 

REGULAMIN ZWROTÓW I REKLAMACJI

 1. Sklep internetowy PAPAYA-ATELIER.com akceptuje zwroty zakupionych towarów.
 2. Towar należy wysłać na adres – Papaya-Atelier, Patriotów 303, 04-767 Warszawa
  –  w odniesieniu do zakupu towarów przecenionych – objętych jakiegokolwiek rodzaju  promocją lub przeceną – w terminie 14 (czternastu) dni od dnia, w którym wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy.
  –  w odniesieniu do zakupu wszelkich innych towarów – nieobjętych promocją lub przeceną – w terminie 14 (czternastu) dni od dnia, w którym wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy.
 3. Aby dokonać zwrotu towaru należy uzupełnić i wysłać formularz stanowiący załącznik nr 1 (do pobrania poniżej) do niniejszego Regulaminu i dołączyć go do wysyłanego towaru.
 4. Sprzedający ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu lub dokonania wymiany towaru, który wykazuje jakiekolwiek ślady użytkowania przekraczającego podstawowe zapoznanie z produktem jak np. poplamienie, ślady makijażu, mechaniczne uszkodzenie, brak oryginalnego zamocowania metki, wszelkich środków zapachowych (perfumy, dezodoranty, środki piorące itp.). Zwrotu nie podlegają towary higieny osobistej oraz bielizna, stroje kąpielowe, body, skarpetki.
 5. Towar musi być zwrócony w oryginalnym pudełku papaya-atelier.com
 6. Zanim wyślesz do nas paczkę, poinformuj nas o tym mailowo lub telefonicznie.
 7. Zwrot nie przysługuje innym podmiotom gospodarczym, które na zakup towarów otrzymały fakturę VAT.
 8. Sprzedający rozpatrzy każde żądanie zwrotu w terminie do 14 dni od daty przyjęcia zwrotu.
 9. Sprzedający nie przyjmuje zwrotów ubrań wysyłanych do firmy za pobraniem lub bez uprzedniego powiadomienia Sprzedającego o tym fakcie (telefonicznie lub mailem).
 10. Sposób opakowania oraz przewożenia towarów odsyłanych Sprzedającemu powinien odpowiadać ich właściwościom (odpowiednie zapakowanie i zabezpieczenie towaru).
 11. Kupujący ponosi koszt odesłania towaru.
 Formularz zwrotu towaru
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!

Drodzy Klienci ! w wyniku nieprzewidzianych dla Nas zdarzen, nie bedacych wina papaya-atelier.com informujemy iz wszystkie: zwroty, reklamacje, zaginiencia paczek a takze ew zamiana towaru, towary niedostarczone etc... Po kolei odszukujemy Wasze zamowienia i sprawdzamy czy zostaly wyslane oraz rejestrujemy na nowo zwroty (pracujemy by jak najszybciej usunac wszystkie przeszkody oraz rozliczyc wszystkie tranzakcje) Dajemy Panstwu gwarancje ze wszystko zostanie zrealizowane, w przypadku zasadnsci majac na uwadze Dobro Klienta w terminie do konca marca br Zamknij